КУРСИ  ПІДВИЩЕННЯ
КВАЛІФІКАЦІЇ БУХГАЛТЕРІВ

КУРСИ  ПІДВИЩЕННЯ
КВАЛІФІКАЦІЇ БУХГАЛТЕРІВ
Лише 250 грн за повне 2-годинне заняття

Кількість занять та теми обираєте самі

Записатися

Чому потрібно
вчитися разом з нами ?

У нас необов'язково проходити і оплачувати весь курс, якщо більшість тем для Вас знайомі. Можете обрати і пройти лише окремі заняття індивідуально з викладачем. 

Краща ціна по Україні для курсів з таким обсягом теорії і практики 

Ви не лише підвищите свою кваліфікацію в бухгалтерії, а й станете профі в оптимізації бізнес-процесів і управлінні фінансовими потоками, а також навчитеся виводити компанію зі складних економічних ситуацій.

Після курсу Ви можете сміливо просити підвищення зарплати, претендувати на більш високу посаду або шукати роботу у великій престижній компанії.

Головна цінність наших курсів
викладач-практик

Цей курс веде Світлана Демченко

За 17 років професійної діяльності займала посади бухгалтера, головного бухгалтера, фінансового директора, директора, має свій бізнес.
Компанія під її керівництвом отримала національні сертифікати в номінації «Компанія року 2020» і «Кращий керівник 2020 р.» від асоціації економічного співробітництва та розвитку підприємництва. Крім того, була внесена до реєстру «Надійних та інвестиційно-привабливих підприємств» галузі в Україні.
Досконало володіє усіма навичками, необхідними для грамотного ведення бухобліку, оптимізації оподаткування, управлінського і фінансового обліку.
Встановлювала на підприємствах системи обліків і автоматизації процесів.
Неодноразово налагоджувала бізнес-процеси компанії.
Всю документацію веде відповідно до чинного законодавства, скрупульозно і регулярно відстежує всі зміни в нормативно-правовій базі.

Отримати консультацію
Що нами зроблено, щоб навчання проходило комфортно і продуктивно


Навчання в онлайн-режимі: не потрібно нікуди їхати, заняття відбудуться навіть в умовах карантину
Захоплююча і затягуюча манера викладання
Інтенсивний курс - для швидкого прогресу в професії
Спілкування з викладачем в прямому ефірі, відповіді на будь-які запитання одразу
Заняття індивідуальні або в невеликих групах - можливість продуктивно поспілкуватися
3 консультації у подарунок після закінчення курсу (звичайна вартість таких консультацій - від 250 грн за одну)
Конспекти занять та авторські методички з практики залишаться у Вас
Є можливість отримання відео заняття  

+38 095 144 23 59 +38 098 173 09 72
Viber, WhatsApp, Telegram.

Чому Ви навчитеся на цьому курсі?

У цьому курсі Ви отримаєте кваліфіковані роз'яснення, пройдете майстер-класи та відпрацюєте практичні навички і вміння за такими напрямками:


⦁ автоматизація процесів діяльності;
⦁ облік і аналіз діяльності;
⦁ планування й оптимізація оподатковування;
⦁ контроль витрат, розрахунок собівартості;
⦁ розрахунок прибутку і рентабельності;
⦁ забезпечення ефективності діяльності;
⦁ бюджетування та ін.
Крім того, Ви отримаєте навички:

1. Бачити ситуацію «зверху».  
Рішення задач для Вас не буде втомливим процесом. Адже якщо є розуміння, то все під силу.  

2. Мислити «нешаблонно». 
Теми, які не пропонують на жодному спеціалізованому курсі, розкриють Ваш потенціал перед роботодавцем і підвищать Вашу професійну самооцінку. 

3. Прогнозувати і аналізувати ефективність управління фінансовими потоками.
Ви отримаєте безцінну навичку - «бачити на 5 кроків вперед». Фахівця з такими здібностями будуть раді бачити в будь-якій компанії.

Отримати консультацію

Пройти повний курс підвищення кваліфікації чи окремі теми?

Нижче наведена програма курсу.

✓ Якщо Вам знайомі всі теми і Ви добре в них розбираєтесь, значить курс Вам не потрібен.

✓ Якщо Вам незнайомі лише деякі теми, можете замовити консультацію лише з цих тем. Для цього зателефонуйте за номером, вказаним в контактах, або натисніть на кнопку «Записатися» і залиште Ваші дані для зв'язку.

✓ Якщо ж Вам потрібно підтягнути більшість тем з переліку, пройдіть курс повністю - не пошкодуєте.

Записатися

Як проходять заняття

Старт: за узгодженням з Вами
Формат: відкритий вебінар у прямому ефірі з можливістю задавати питання викладачеві.
Регулярність занять: для курсу — щодня, у форматі консультацій з окремих тем — за узгодженням
Тривалість одного заняття: 2 повні (астрономічні) години
Тривалість курсу: 26 занять
Коли проходять: за узгодженням.

Записатися

В курсі також будемо вивчати:

Записатися

Курси підвищення кваліфікації бухгалтерів з довільною програмою

Настав час ставити нові цілі та рости в професії? Опануйте нові навички і будуйте сміливі плани на майбутнє!

Курси підвищення кваліфікації бухгалтерів в «Калейдоскопі обліку» мають одну важливу особливість - програму Ви плануєте самі, обираючи із запропонованих тем лише потрібні Вам.

Наприклад, Ви можете пройти курс бухгалтера ЗЕД, і претендувати на високу посаду в міжнародній компанії. Або обрати теми курсу  бухгалтера для ФОП і брати собі вигідний дистанційний підробіток. Пройдіть курс головного бухгалтера і зробіть стрибок в кар'єрі менше ніж за місяць. Чи відчуваєте в собі сили розширити повноваження і взяти відповідальність за керування грошовими потоками в компанії? Тоді обирайте навчання на фінансового директора. З нашим експертом Ви пройдете курс фінансового обліку, бізнес-аналізу, управлінського обліку на підприємстві та інші необхідні теми.

На заняттях Ви дізнаєтесь багато професійних секретів і неочевидних рішень для складних ситуацій. Ви навчитеся прораховувати на кілька кроків вперед, розраховувати рентабельність введення нових продуктів, аналізувати кожну цифру і своїми рішеннями впливати на бізнес.

Перегляньте програму курсу підвищення кваліфікації бухгалтерів, представлену вище на цій сторінці. Якщо Вам не знайомі 1-2 теми, можете замовити з них окремі консультації, і не платити за весь курс. 

Курси головних бухгалтерів у Києві, Харкові, Дніпрі та інших містах УкраїниПовний курс проходить у формі вебінарів в прямому ефірі. Ви можете відразу ставити уточнюючі питання викладачеві, спілкуватися з колегами і обмінюватися думками. Окремі консультації можете отримати в будь-якій зручній для Вас формі: телефоном, електронною поштою, у вайбері, вотсапі, телеграмі. Час узгоджується індивідуально.

Наші дистанційні курси підвищення кваліфікації бухгалтерів зручні тим, що їх можна пройти з будь-якого куточка світу, маючи доступ до інтернету. Ви можете вчитися у відрядженні, відпустці, на карантині, незалежно від погоди і умов пересування.

Залишайте заявку або телефонуйте, обговоримо всі умови індивідуально з кожним.

Відгуки
випускників

Консультаційний центр з питань обліку, управління та комерційної діяльності «Калейдоскоп обліку»

Доброго дня! Курс з бухгалтерського обліку я проходила вперше, оскільки він був потрібний для роботи. Пошукавши на просторах інтернету різні курси, обрала саме цю школу і не пошкодувала жодного разу. Менеджери оперативно виконали свою роботу, відразу ж зв'язалися і допомогли мені з вибором. Відеоуроки усі зрозумілі і доступною мовою, навіть для тих, хто взагалі з нульовими знаннями. Тому висловлюю велику подяку усьому складу Калейдоскопа обліку!!

Ніна

Дуже доступно, викладач в темі. Всі зміни законодавства, велика кількість практичних занять, відповіді на всі питання, миттєва реакція і дуже цікава подача і сам викладач з таким колосальним досвідом.

Олена

Актуальний курс для тих,хто відкриває справу . Простими словами ,на прикладах,дуже гарне пяснення.Рекомендую

Олег

Зібрався відкривати свою справу, почав з курсів і не пошкодував. По-перше все розклали по поличках, по-друге дуже доступна подача. Все від реєстрації до звітності пройшов, розібрався. Спочатку все буду вести сам, потім відправлю дружину на курси.

Ігор

Я керівник компанії вже багато років. У наш час доводиться разбиратися у всьому самому. На курсах бухгалтерів — прозрів. Багато речей, які не зовсім розумів, були якось недоступні для мене, розклали по поличках. Залишився дуже задоволений, відправив сина.

Андрій

Гарантія повернення грошей

Якщо Ви вирішите, що курс Вам не підходить і Ви хочете покинути його після першого заняття, ми повернемо Вам повну суму передоплати без зайвих питань.

Потрібна допомога?

Залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам за номерами, вказаними на сайті.