3 курси
бухгалтерського обліку

Курс для ФОП

1000 / грн

Курс для початківців

2500 грн

Курс підвищення кваліфікації бухгалтерів

5000 грн

КОНСУЛЬТАЦІЇ
З БУХОБЛІКУ ТА КЕРУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ
від 500 грн від 250 грн
-50%

Експрес-консультації від кращого експерта. Жодної непотрібної інформації - лише найважливіше, що Вам потрібно знати і вміти, аби відчувати себе впевнено в складній ситуації.

Отримати консультацію
Відгуки
наших клієнтів

Консультаційний центр з питань обліку, управління та комерційної діяльності «Калейдоскоп обліку»

Добридень! Курс з бухгалтерського обліку я проходила вперше, так як він був потрібний для роботи. Пошукавши на просторах інтернету різні курси, вибрала саме цю школу і не пошкодувала жодного разу. Менеджери оперативно виконали свою роботу, відразу ж зв'язалися і допомогли мені з вибором. Відеоуроки всі зрозумілі і доступною мовою, навіть для тих хто взагалі з нульовими знаннями. Тому висловлюю велику подяку всьому складу Калейдоскопа обліку !!

Ніна

Дуже доступно, викладач в темі. Всі зміни законодавства, велика кількість практичних занять, відповіді на всі питання, миттєва реакція і дуже цікава подача і сам викладач з таким колосальним досвідом.

Олена

Актуальний курс для тих,хто відкриває справу . Простими словами ,на прикладах,дуже гарне пяснення.Рекомендую

Олег

Зібрався відкривати свою справу, почав з курсів і не пошкодував. По-перше все розклали по поличках, по-друге дуже доступна подача. Все від реєстрації до звітності пройшов, розібрався. Спочатку все буду вести сам, потім відправлю дружину на курси.

Ігор

Я керівник компанії вже багато років. У наш час доводиться разбиратися у всьому самому. На курсах бухгалтерів — прозрів. Багато речей, які не зовсім розумів, були якось недоступні для мене, розклали по поличках. Залишився дуже задоволений, відправив сина.

Андрій

Потрібна допомога?

Залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам за номерами, вказаними на сайті.